O Nas

Cały czas w górę

Zorientowani na sukces!

Nasza wspólna biznesowa podróż zaczęła się od prozaicznych, rutynowych zadań, jakie obaj wykonywaliśmy, pracując na etacie. To właśnie wtedy zrodziły się w nas marzenia o niezależności i własnym biznesie.

Jak większość przedsiębiorców rozpoczynających działalność w latach 90. zaczynaliśmy praktycznie bez kapitału, za to z głowami w chmurach, pełni energii i wiary. 
Z nostalgią wspominamy pierwsze zdobyte zlecenia na obiektach małopowierzchniowych i w domach, mozolne budowanie najpierw małego, a potem szybko rozrastającego się zespołu, gromadzenie kapitału, by móc kupować sprzęt ciężki i rozbudowywać siedzibę firmy.

Szybko jednak zorientowaliśmy się, że tym, co stanowi serce naszego biznesu, jest partnerstwo. To właśnie dzięki niemu radziliśmy sobie
w przełomowych dla firmy momentach. 
Dziś mija blisko 20 lat wspólnego działania, a Termik to już kilkudziesięcioosobowa załoga, stale rosnąca flota pojazdów i powierzchnia magazynowa.

Jedno się nie zmieniło: realizowane przez nas prace to zaledwie dodatek do tego, co naprawdę zapewniamy naszym klientom – pewne, stabilne partnerstwo w budowie i wzroście ich biznesów.

Od ponad 20 lat prowadzimy projekty na terenie całego kraju.

Doświadczenie, które buduje biznes

Od blisko 20 lat prowadzimy projekty na terenie całego kraju. W naszym zróżnicowanym portfolio znajdują się zarówno prace na przemysłowych obiektach wielko-
i małopowierzchniowych, jak i dla indywidualnych odbiorców, którymi są w znaczącej większości gospodarstwa domowe. Trzon prowadzonych prac stanowią instalacje silno-
i słaboprądowe, a także automatyka
i sterowanie

Zaplecze, które ułatwia planowanie

W codziennej pracy wykorzystujemy własną flotę pojazdów dostawczych, koparki, podnośniki i inny niezbędny sprzęt ciężki. Doskonałe wsparcie logistyczne realizowanych prac stanowi ciągle rozbudowywana powierzchnia magazynowa.

Kompleksowa obsługa, która gwarantuje jakość

Dzięki podziałowi na wyspecjalizowane brygady nasza załoga może wspierać inwestycje na każdym etapie:
od doradztwa przez projekt
i wykonawstwo aż po serwis.

Klienci o Naszej pracy

Referencje